Project thumbnail image
Avery Cloninger, Savannah Hensley, Hunter Thompson, Sophia Toops and Jordan Madary
Project ID: 
CE.C4
Project thumbnail image
Alexander Villemyer, Anna Nelson, Ashlynn Kashima, Jacob Huggins, Sophia Ditterick and Troy Tanigawa
Project ID: 
CE.C1
Project thumbnail image
Autumn de la Cruz, Nate Joyce, Ryan Tornberg, Holland Hodges, Nathan Schremser, Dylan Heffern, Joshua Malpass, Finn Jensen, Madison Coffey and Marcus Pereira
Project ID: 
CE.C2C6
Project thumbnail image team CE.C3
Hunter Enz, Elizabeth De La Lima Perez, Cannon Stringer, Ryan Haselton and Juhaina Al-Lanjawi
Project ID: 
CE.C3
Project thumbnail image
Kei Kusakabe, Ethan Nolander, Spencer Kime, Luke VanBuskirk, Parker Matsumoto and Jordan Carrancho
Project ID: 
CE.V2
LInC (Fortis Construction)
Taylor Monismith, Tyler Humphreys, Ryan Eccles, Dylan O'Brien, Nicklaus Niessner and Alfiya Ormanova
Project ID: 
CE.L3
Learning Innovation Center (LInC)
Collin McCoy, Phoenix Brealey, Maysam Abugrain, Dyrin Larson, Joel Pedroza, Junxi Zeng, Jinghao Fang, Jesse Pittman and Steven Rios Machado
Project ID: 
CE.L4L6
Project thumbnail image
Natalia Schilling, Detlef Laughery, Ziyi Peng, Theodore Stephenson and Paul Peter Matipwiri
Project ID: 
CE.L5
Project thumbnail image
Alexandra Saccente, Hailey Iverson, Charity Kahai, John Henderson, Marvin Guerra Calvillo, Jacob Gradwohl, Nicole Hebda, Yuki Kono, Gabriel Olson and Seth Sugimoto
Project ID: 
CE.L1L2
Project thumbnail image
Wade Rynearson, Sammy Thabet, Ivan Sinkus, Nathan Kimball and Jadon Smith
Project ID: 
CE.M6
Project thumbnail image
Michael Ferns, Madilyn Lowry, Max Muhr, Khaled Alfuraih and Jahiro Arellano
Project ID: 
CE.M3
Project thumbnail image
Cody Owens, Jose Herrera, Erich Hofmann, Ahmad Alsharad, William Roderick, James Howell, Charlotte Mondress, Shoroq Alabdali, Maxim Anfilofieff and Kyle Anderson
Project ID: 
CE.M5M7
Project thumbnail image
Karlee Hendricks, Kolby Hoover, Samuel Meier, Juan Ruiz Hernandez and Jonathan Ebersole
Project ID: 
CE.M2
Project thumbnail image
Nicholas Morgan, Brandy Quach, Jonathan Tyra, Wyatt Lewis, Maxwell Moeller, Elisabelle Gonzalez, Dominic Partida, Lauryn Ryan, Hayden Wolf and Aaron Lewetzon
Project ID: 
CE.M1M4
Project thumbnail image
Ivan Sinkus, Wade Rynearson, Sammy Thabet, Jadon Smith and Nathan Kimball
Project ID: 
CE.M6
Project thumbnail image
Taylor Skaggs, Jennica Carlile, Alex Muck, Nada Albader and Aime Nacoulma
Project ID: 
CE.V3
Project thumbnail image
Spencer Kime, Ethan Nolander, Kei Kusakabe, Luke VanBuskirk, Parker Matsumoto and Jordan Carrancho
Project ID: 
CE.V2
Project thumbnail image
Tanner Field, Adam Wiebe, Audrey Collins, Ryan Perkins and Kyaw Saw Htut
Project ID: 
CE.V1
Project thumbnail image
Thanh Huynh, Nicota Liesy, William Muravior, Zachary Newton and Ephraim Peckinpah
Project ID: 
CE.V6
Project thumbnail image
Dominic Colpo, Skylar Karsseboom, Joshua Keyser, Nicholas Peterson and Cameron Weaver
Project ID: 
CE.V5
Project thumbnail image
Tyler Clark, Carver Heine, Chase Saviers, Carlos Garcia Ceja and Jason Fukuba
Project ID: 
CE.C5
Project thumbnail image
Jacob Atkins, Maison Belcher, Nicholas Cannucci, Ryan Parsons and Katelin Vandehey
Project ID: 
CE.V4